DMTH8008LFGQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH8008LFGQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMTH8008LFGQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMTH8008LFGQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH8008LFGQ-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 61V~100V POWERDI33
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 17A (Ta), 70A (Tc) 1.2W (Ta), 50W (Tc) הרכבה משטחית POWERDI3333-8
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
37.7 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2254 pF @ 40 V
פיזור הספק (מקס')
1.2W (Ta), 50W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V