BZT52C3V6-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT52C3V6-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT52C3V6-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT52C3V6-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C3V6-7-F
תיאור
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 3.6 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C3V6-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms