BZT52C4V3SQ-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZT52C4V3SQ-7-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-BZT52C4V3SQ-7-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-BZT52C4V3SQ-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C4V3SQ-7-F
תיאור
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 200 mW ±6.98% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±6.98%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
200 mW
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 µA @ 1 V