BZX384-B4V3,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 2,293
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 1,841
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 3
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 4.3 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.