BZT585B12T-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT585B12T-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT585B12T-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT585B12T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT585B12T-7
תיאור
DIODE ZENER 12V 350MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT585B12T-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms