EDZVFHT2R12B | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 12V 150MW EMD2 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 12 V 150 mW ±2% הרכבה משטחית EMD2 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EDZVFHT2R12B דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 nA @ 9 V |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק פעיל | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±2% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 150 mW | מארז ההתקן של הספק EMD2 |
עכבה (מקס') (Zzt) 30 Ohms | מספר מוצר בסיס |