BZT585B15T-7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 350 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT585B15T-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZT585B15T-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZT585B15T-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZT585B15T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT585B15T-7
תיאור
DIODE ZENER 15V 350MW SOD523
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT585B15T-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
350 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms