הייצור של DZ2S15000L הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 221
גיליון נתונים
Rohm Semiconductor
קיים במלאי: 24,009
דיודות - זנר (Zener) 15 V 150 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SSMini2-F5-B‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DZ2S15000L
מק"ט מוצר של DigiKey
DZ2S15000LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DZ2S15000L
תיאור
DIODE ZENER 15V 150MW SSMINI2
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
DZ2S15000L דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 11 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 10 mA
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎SSMini2-F5-B‎
הספק - מקס'
150 mW