הייצור של BZX84C27-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 27 V 300 mW ‎±7% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C27-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C27DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C27DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C27-7
תיאור
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 18.9 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±7%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms