BZX84C2V4-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C2V4-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C2V4-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C2V4-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C2V4-7-F
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 300 mW ±8% הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±8%
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms