BZX84-C2V4,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 769
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
דומים
Diotec Semiconductor
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB