הייצור של BZX84C2V4W-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 4,668
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 200 mW ±8% הרכבה משטחית SOT-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C2V4W-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C2V4WDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C2V4WDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C2V4W-7
תיאור
DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C2V4W-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 1 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C (TJ)
טולרנס
±8%
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms