BZX84-A2V4,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 31,843
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 769
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 2.4 V 250 mW ±1% הרכבה משטחית TO-236AB