BZX84C43Q-13-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Comchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 43 V 300 mW ±6.98% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C43Q-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-BZX84C43Q-13-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C43Q-13-F
תיאור
DIODE ZENER 43V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±6.98%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
עכבה (מקס') (Zzt)
150 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 30.1 V