הייצור של BZX84C9V1W-7 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 7,944
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 200 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOT-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C9V1W-7
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C9V1WDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C9V1W-7
תיאור
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOT323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84C9V1W-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
מארז ההתקן של הספק
SOT-323
הספק - מקס'
200 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms