BZX84-C9V1,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 41,921
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 5,637
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 94
onsemi
Diodes Incorporated
Comchip Technology
קיים במלאי: 66
דיודות - זנר (Zener) 9.1 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB