D20V0L1B2WS-7
מק"ט מוצר של DigiKey
D20V0L1B2WS-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
D20V0L1B2WS-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
D20V0L1B2WS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D20V0L1B2WS-7
תיאור
TVS DIODE 20VWM 30VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30V מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D20V0L1B2WS-7 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
90W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
10pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - פריצה (מינ')
21V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
30V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)