D24V0S1U2TQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-D24V0S1U2TQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-D24V0S1U2TQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-D24V0S1U2TQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D24V0S1U2TQ-7
תיאור
TVS DIODE 24VWM 36VC SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
36V מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D24V0S1U2TQ-7 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
360W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
35pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
27V
מארז‏ / תיבה
SC-79, SOD-523
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
36V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)