D24V0LA1B2LPQ-7B
מק"ט מוצר של DigiKey
31-D24V0LA1B2LPQ-7BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-D24V0LA1B2LPQ-7BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-D24V0LA1B2LPQ-7BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D24V0LA1B2LPQ-7B
תיאור
TVS DIODE 24VWM 46V X1DFN10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
46V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
230W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
15.6pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
25V
מארז‏ / תיבה
0402 (1006 מטרי)
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
46V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)