D3V3F8U9LP3810-7
מק"ט מוצר של DigiKey
D3V3F8U9LP3810-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
D3V3F8U9LP3810-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
D3V3F8U9LP3810-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D3V3F8U9LP3810-7
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 5V UDFN38109
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5V (טיפוסי) מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית U-DFN3810-9 (Type B)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
D3V3F8U9LP3810-7 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
32W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
0.55pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C (TA)
ערוצים חד-כיווניים
8
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
9-UDFN
מתח - פריצה (מינ')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
5V (טיפוסי)
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)