AP63201WU-7
מק"ט מוצר של DigiKey
AP63201WU-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
AP63201WU-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
AP63201WU-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AP63201WU-7
תיאור
IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 1.2V 1 יציאה 2A SOT-23-6 דק‏, TSOT-23-6
מודלים EDA/CAD
AP63201WU-7 דגמים
מתח - יציאה (מקס')
12V
תדר - מיתוג
500kHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
TSOT-23-6
מתח - כניסה (מינ')
3.8V
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מקס')
32V