D3V3X4U10LP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
D3V3X4U10LP-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
D3V3X4U10LP-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
D3V3X4U10LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D3V3X4U10LP-7
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 3V UDFN251010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3V (טיפוסי) מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית U-DFN2510-10
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
18W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
450pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
4
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
5.5V
מארז‏ / תיבה
10-UFDFN
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
3V (טיפוסי)
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)