DDZX27D-13 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 5,876
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 27 V 300 mW ±3% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DDZX27D-13
מק"ט מוצר של DigiKey
DDZX27D-13DI-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DDZX27D-13
תיאור
DIODE ZENER 27V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 21 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±3%
הספק - מקס'
300 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms