DESD15VL2BTQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DESD15VL2BTQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DESD15VL2BTQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DESD15VL2BTQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DESD15VL2BTQ-7
תיאור
TVS DIODE 15VWM 25VC SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25V מלחץ5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
230W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
HDMI, USB
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
16V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
25V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A