PESD15VL2BT-QR
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PESD15VL2BT-QRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PESD15VL2BT-QRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PESD15VL2BT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD15VL2BT-QR
תיאור
TVS DIODE 15VWM 44VC TO236AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
44V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית TO-236AB
יצרן
יישומים
טלקום
קיבוליות @ תדר
16pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TA)
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
17.1V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
44V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
200W