DFLZ5V6-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DFLZ5V6DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DFLZ5V6DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DFLZ5V6DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFLZ5V6-7
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 1W POWERDI 123
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 1 W ‎±7% הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
מודלים EDA/CAD
DFLZ5V6-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
‎±7%
מארז ההתקן של הספק
‎PowerDI™‎ 123‎
הספק - מקס'
1 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
4 Ohms