DFLS1100-7
מק"ט מוצר של DigiKey
DFLS1100DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DFLS1100DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DFLS1100DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DFLS1100-7
תיאור
DIODE SCHOTTK 100V 1A POWERDI123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 1A הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DFLS1100-7 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
36pF ב-5V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎PowerDI™‎ 123‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
770 mV @ 1 A