DMN10H220LQ-13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 1.6A (Ta) 1.3W (Ta) הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMN10H220LQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMN10H220LQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMN10H220LQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMN10H220LQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMN10H220LQ-13
תיאור
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
8.3 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
401 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1.3W (Ta)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V