IRLML0100TRPBF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
YAGEO XSEMI
תעלת N 100 V 1.6A (Ta) 1.3W (Ta) הרכבה משטחית ‎Micro3™‎/SOT-23‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IRLML0100TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
IRLML0100TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IRLML0100TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IRLML0100TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IRLML0100TRPBF
תיאור
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
IRLML0100TRPBF דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏25‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
2.5 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±16V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
290 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1.3W (Ta)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎Micro3™‎/SOT-23‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V