MFBW1V2012-181-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MFBW1V2012-181-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MFBW1V2012-181-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MFBW1V2012-181-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFBW1V2012-181-R
תיאור
FERRITE BEAD 180 OHM 0805 1LN
תיאור מפורט
180 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0805 (2012 מטרי) 2A 150mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גובה (מקס')
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
180 Ohms @ 100 MHz