DMNH4005SCTQ זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת N 40 V 150A (Tc) 165W (Tc) חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMNH4005SCTQ
מק"ט מוצר של DigiKey
DMNH4005SCTQ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMNH4005SCTQ
תיאור
MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
48 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2846 pF @ 20 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
165W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V