IPP80N04S4L04AKSA1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 478
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 70
גיליון נתונים
תעלת N 40 V 80A (Tc) 71W (Tc) חור מעבר ‎PG-TO220-3-1‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IPP80N04S4L04AKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPP80N04S4L04AKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPP80N04S4L04AKSA1
תיאור
MOSFET N-CH 40V 80A TO220-3-1
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
IPP80N04S4L04AKSA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
60 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
+20V, -16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
4690 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
71W (Tc)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO220-3-1‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V