DMP4006SPSWQ-13 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תעלת P 40 V 115A (Tc) 3.4W (Ta), 104W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה PowerDI5060-8 (Type UX)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DMP4006SPSWQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMP4006SPSWQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMP4006SPSWQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMP4006SPSWQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMP4006SPSWQ-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 41V~60V POWERDI506
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DMP4006SPSWQ-13 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
162 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6855 pF @ 20 V
פיזור הספק (מקס')
3.4W (Ta), 104W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V