DMTH10H1M5STTW-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH10H1M5STTW-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMTH10H1M5STTW-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMTH10H1M5STTW-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH10H1M5STTW-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 61V~100V POWERDI10
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 386A (Tc) W‏4.92‏ (Ta‏), W‏535.7‏ (Tc‏) הרכבה משטחית 16‏-1015‏PowerDI‏
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
214 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13039 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
W‏4.92‏ (Ta‏), W‏535.7‏ (Tc‏)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
16‏-1015‏PowerDI‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V