DMTH10H1M5STTWQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH10H1M5STTWQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMTH10H1M5STTWQ-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMTH10H1M5STTWQ-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH10H1M5STTWQ-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 61V~100V POWERDI10
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 386A (Tc) W‏4.92‏ (Ta‏), W‏535.7‏ (Tc‏) הרכבה משטחית 16‏-1015‏PowerDI‏
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
214 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13039 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
W‏4.92‏ (Ta‏), W‏535.7‏ (Tc‏)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V