DMTH10H1M5STTW-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET BVDSS: 61V~100V POWERDI10 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 100 V 386A (Tc) W4.92 (Ta), W535.7 (Tc) הרכבה משטחית 16-1015PowerDI |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 214 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 13039 pF @ 50 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') W4.92 (Ta), W535.7 (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 100 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק 16-1015PowerDI |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 6V, 10V | מארז / תיבה |