DMTH15H017LPSW-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-DMTH15H017LPSW-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-DMTH15H017LPSW-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-DMTH15H017LPSW-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DMTH15H017LPSW-13
תיאור
MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
תיאור מפורט
תעלת N 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1.5W (Ta), 107W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה PowerDI5060-8 (Type UX)
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.6‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
50 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3369 pF @ 75 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.5W (Ta), 107W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
סוג ההרכבה
הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PowerDI5060-8 (Type UX)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V