DMTH15H017LPSW-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1.5W (Ta), 107W (Tc) הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה PowerDI5060-8 (Type UX) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V2.6 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 50 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 3369 pF @ 75 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 1.5W (Ta), 107W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 150 V | סוג ההרכבה הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק PowerDI5060-8 (Type UX) |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 4.5V, 10V | מארז / תיבה |