FMMT625TA אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 11,057
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
onsemi
onsemi
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 42
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 150 V 1 A 135MHz 625 mW הרכבה משטחית SOT-23-3