FNETHE025
מק"ט מוצר של DigiKey
FNETHE025TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
FNETHE025CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
FNETHE025DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FNETHE025
תיאור
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
15mA