SG-8018CE 50.0000M-TJHPA3
מק"ט מוצר של DigiKey
114-SG-8018CE50.0000M-TJHPA3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
114-SG-8018CE50.0000M-TJHPA3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
114-SG-8018CE50.0000M-TJHPA3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SG-8018CE 50.0000M-TJHPA3
תיאור
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
תיאור מפורט
50 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V ~ 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציבות התדר
±50ppm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
6.8mA
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
‎4-SMD, ללא מוליכים
מהוד בסיס
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
סוג
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
תדר
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
פונקציה
איפשור/השבתה
זרם - הספקה (השבתה) (מקס')
3.5mA
יציאה
CMOS
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.3V