LM4040C33FTA
מק"ט מוצר של DigiKey
31-LM4040C33FTATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-LM4040C33FTACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-LM4040C33FTADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4040C33FTA
תיאור
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצדי ייחוס מתח IC ±0.5% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
LM4040C33FTA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
100ppm/°C
יצרן
Diodes Incorporated
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
35µVrms
זרם - קתודה
70 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.5%