BSC320N20NS3GATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC320N20NS3GATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC320N20NS3GATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC320N20NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC320N20NS3GATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 200V 36A TDSON-8
תיאור מפורט
תעלת N 200 V 36A (Tc) 125W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-1
מודלים EDA/CAD
BSC320N20NS3GATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏90‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
29 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2350 pF @ 100 V
פיזור הספק (מקס')
125W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
200 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TDSON-8-1
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V