MBRB20200CT-13
מק"ט מוצר של DigiKey
MBRB20200CT-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MBRB20200CT-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MBRB20200CT-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBRB20200CT-13
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 200V 10A TO-263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 10A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBRB20200CT-13 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Diodes Incorporated
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A
מארז ההתקן של הספק
TO-263
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
890 mV @ 10 A