PDS3200-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 40 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 200 V 3A הרכבה משטחית PowerDI™ 5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PDS3200-13 דגמים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 10 µA @ 200 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
טכנולוגיה | מארז ההתקן של הספק PowerDI™ 5 |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 200 V | טמפרטורת פעולה - צומת -65°C ~ 150°C |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 3A | מספר מוצר בסיס |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 780 mV @ 3 A |