BLM18EG101TH1D
מק"ט מוצר של DigiKey
490-BLM18EG101TH1DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
490-BLM18EG101TH1DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
490-BLM18EG101TH1DDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BLM18EG101TH1D
תיאור
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
BLM18EG101TH1D דגמים
קטגוריה
עכבה @ תדר
100 Ohms @ 100 MHz