PDS3200Q-13
מק"ט מוצר של DigiKey
PDS3200Q-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PDS3200Q-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PDS3200Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDS3200Q-13
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 3A POWERDI 5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 3A הרכבה משטחית PowerDI™ 5
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 200 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
PowerDI™ 5
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
880 mV @ 6 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA