SBRT20U60SP5-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SBRT20U60SP5-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBRT20U60SP5-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBRT20U60SP5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBRT20U60SP5-7
תיאור
DIODE SBR 60V 20A POWERDI5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 20A הרכבה משטחית PowerDI™ 5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SBRT20U60SP5-7 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
570 mV @ 20 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
180 µA @ 60 V
מארז ההתקן של הספק
PowerDI™ 5
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A