SDM2100S1FQ-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-SDM2100S1FQ-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-SDM2100S1FQ-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-SDM2100S1FQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDM2100S1FQ-7
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SDM2100S1FQ-7 דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 nA @ 100 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
42pF ב-4V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
830 mV @ 2 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA