V15PM153HM3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V15PM153HM3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V15PM153HM3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V15PM153HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V15PM153HM3/H
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 3.8A TO277A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 3.8A הרכבה משטחית ‎TO-277A (SMPC)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 150 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
885pF ב-4V, 1MHz
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3.8A
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
880 mV @ 15 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA